Trener

Ania Gorczyńska

Image module

Cześć!

Trenerką jestem od 5 lat. W pracy jeden na jeden z moimi podopiecznymi stawiam nie tylko na aspekt fizyczny, ale również na aspekt psychiczny. Relacje z jedzeniem, odchudzaniem,
budowanie zdrowych nawyków to moja specjalizacja. Określenie realnego celu jest ważnym
czynnikiem w procesie odchudzania. Wiele kobiet z którymi współpracowałam było na wielu
dietach i próbowało zrzucać kilogramy na co najmniej kilka sposobów. Uczę jak raz na zawsze
pożegnać wagę i nauczyć się jeść tak, żeby nie trzeba było do końca życia liczyć kalorii i bać się kawałka ciasta 🙂 Na wszystko w naszym życiu znajdzie się miejsce o ile podejdziemy do tego w racjonalny sposób.

Uwaga to prawdziwa historia! Nigdy nie przepadałam za fast foodem, dużą ilością jedzenia za to kocham słodycze. Kiedy wyprowadziłam się z domu rodzinnego w małym mieście do Krakowa, restauracja z dwoma łukami przywoływała mnie i moje kubki smakowe. Tak po raz pierwszy w życiu dorobiłam się nadwagi. Z 48 kilogramów zrobiło się nagle 70, a musicie wiedzieć, że mam tylko 154 cm wzrostu. Byłam więc małą, toczącą się kulką. Apogeum nastąpiło, kiedy wchodząc do mieszkania na 4 piętrze myślałam, że serce wyskoczy mi gardłem. Moja kondycja błagała o wsparcie. Pomyślałam dość! Zaczęłam pomału zmieniać nawyki, wróciłam do wagi początkowej i ponownie zakochałam się w sporcie. I tak oto jestem w tym miejscu i teraz uczę innych jak budować zdrowe nawyki.

Jestem trenerem personalnym, instruktorem siłowni oraz instruktorem zajęć grupowych GTX.
Współpracuję z podopiecznymi od 5 lat i ciągle poszerzam swoje umiejętności oraz wiedzę.
Głównym nurtem w którym rozwijam swoją specjalizację jest psychodietetyka. Wiem, że tylko
trwała zmiana zachowania i relacji z ciałem i jedzeniem jest w stanie sprawić, że przestaniemy być na ciągłej diecie odchudzającej, a zaczniemy jeść to co lubimy bez szkody dla siebie.

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę – napisz!

Lub wypełnij FORMULARZ