Trener

Magdalena Dzieciuch

Image module

Cześć!

Cześć, mam na imię Magda. Jestem trenerką personalną, a moim motto, które przyświeca mi w pracy ruch to sprawność. Chcę pokazać wszystkim, że trening to po pierwsze zadbanie o swoje ciało i zdrowie na długie lata, dobra zabawa, a dodatkowo silna i zgrabna sylwetka.

Trenerem zostałam z pasji do ruchu i aktywności fizycznej. Uwielbiam zastrzyk dobrej energii i
endorfin, które uwalniają się po treningu. Z zawodu jestem inżynierem budownictwa, ale wolę
budować ludzką sprawność niż drogi. Wybieram za to najprostsze drogi do tego by osoba, z którą pracuję osiągnęła swoje cele treningowe.

Specjalizuję się w treningu prozdrowotnym, funkcjonalnym. Interesuję się tematami związanymi z rozwiązywaniem problemów posturalnych, a także wzmacnianiem ciała przez indywidualnie dopasowany trening siły i mobilności. Skupiam się na edukacji osoby z którą współpracuję, tak by po zakończeniu współpracy była w stanie samodzielnie poradzić sobie z ruchem. Uczymy się go od podstaw – nauki oddechu, wyrównaniu dysbalansu mięśniowego, dobierając odpowiednie ćwiczenia, w których czuje, że pracuje to co powinno. Osobom z którymi współpracuję chcę pokazać, że aktywność fizyczna i dieta mogą być przyjemnym stylem życia, w którym jest miejsce i na wieczorne oglądanie netflixa i jedzenie pizzy. Chcę pokazać, że żeby być sprawnym człowiekiem nie trzeba spędzać 3h dziennie na siłowni, a wprowadzić kilka zmian do swojego życia.

1.  Bodywork Movement Expert Reps Polska – trener ruchu
2. Bodywork Tener Medyczny moduł I – diagnostyka klienta i obrazowanie ruchem
3. Bringin the Gap – między fizjoterapią, a treningiem Athletic Development
4. Bodyreading – koncepcja mechaniki przeciążeń – Łukasz Smołka
5. Optymalizacja rozgrzewki w treningu – Centrum Szkoleń Sportowych
6. Jak efektywnie wdrażać trening mobility – Centrum Szkoleń Sportowych
7. Fundament treningu motorycznego – Elite Training Academy
8. Zdrowy Bark, Zdrowe Kolano, Zdrowe Plecy – Trainmovement Academy
9. Kształtowanie wytrzymałości – Trainmovement Academy
10. Konferencja Reps Polska 2021 – online

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą 3 letniej Hani. Naszą rodzinę tworzy też przyjaciel na 4 łapach jack Russell terier Bajli. Wspólnie uwielbiamy wycieczki w nieznane miejsca, spacery po górach i zimowe wypady na snowboard. Lubię czytać książki z zakresu psychologii. Czasami lubię piec i gotować. Testuję przepisy na fit słodkości z warzyw, ale często też piekę drożdżowe chałki czy serniki, bo wyznaję zasadę 80/20.

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę – napisz!

Lub wypełnij FORMULARZ