Trenerka

Ania Zagrobelna

Image module

Miło Cię tu widzieć,

poznajmy się!

Zajmuję się zawodowo sportem od 2014 roku – jestem instruktorką fitness i trenerką personalną. Specjalizuję się w treningach z kobietami. Nieustannie fascynuje mnie doskonałość ludzkiego ciała, jego mądrość i możliwości. Po krótkiej przerwie wróciłam na salę treningową, ponieważ to praca z ludźmi daje mi największą satysfakcję. Ciało ludzkie to perfekcyjny mechanizm, stworzony do ruchu, a praca z podopiecznymi to ciągłe odkrywanie drugiego człowieka i siebie, to fascynująca i zaskakująca podróż.

Niemal od zawsze miałam lekką nadwagę, co było przyczyną sporych kompleksów w wieku nastoletnim. W pewnym momencie postanowiłam schudnąć i… przepadłam. Zaczęłam zgłębiać temat, szukać informacji, testować wiele rozwiązań na sobie. Początkowo pomagałam znajomym w układaniu treningów i diet, a po pewnym czasie zdecydowałam się zająć tym zawodowo i to okazało się strzałem w dziesiątkę! Odkryłam, że dobrze odnajduję się w pracy z ludźmi, pomaganie im w pracy nad sprawnością i samopoczuciem daje mi dużą satysfakcję i radość. A najlepszym tego dowodem są zadowoleni podopieczni, z którymi nawet po latach pozostaję w kontakcie.

Lubię pokazywać ludziom, że sport i zdrowy tryb życia to nie pot, krew, łzy i tabelki z kaloriami, a opiekowanie się sobą. To nauka prawidłowych wzorców ruchowych, zmiana nawyków, dyscyplina, a czasem właśnie odpuszczenie i zjedzenie kawałka ulubionego ciasta. Na treningach skupiam się na prawidłowej postawie moich podopiecznych, nauce odpowiedniego oddychania, pracy nad mobilnością i stabilnością, ale przede wszystkim na radości z ruchu, dobrej zabawie i bycia w swoim ciele tu i teraz. Staram się stworzyć przyjazną i empatyczną atmosferę na treningach, aby każda osoba, z którą pracuję, poczuła się pewnie i bezpiecznie.

12.2014-Instruktor fitness | AMS Wrocław
12.2014-Pierwsza pomoc przedmedyczna | AMS Wrocław
05.2015-Fitnes step basic | AMS Wrocław
12.2015-Trener personalny | AMS Wrocław
12.2015-Trenin funkcjonalny | AMS Wrocław
12.2015-Fitness Pump | AMS Wrocław
04.2016-Trenin medyczny | AMS Wrocław
03.2018-Anatomia sportowa | Premium Sport Academy
05.2021-Tening kobiet w ciąży | Train Movement

W wolnym czasie lubię namalować obraz, wykleić kolaż czy pograć na wiolonczeli. Interesuję się psychologią i rozwojem osobistym, holistycznym podejściem do zdrowia człowieka, ajurwedą i medycyną chińską. Uwielbiam gotować i piec-jestem chodzącą encyklopedią przepisów i mogę godzinami mówić o jedzeniu. Po za tym dużo spaceruję, czasem medytuję, cenię czas spędzony z bliskimi. Hobbystycznie zajmuję się też modą, stylizacją i typologiami urody. Ponadto przez kilka lat asystowałam z warsztatach psychologiczno-rozwojowych metodą Lowena i organizowałam Kobiece Kręgi w Krakowie.

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę – napisz!

Lub wypełnij FORMULARZ