Cieszymy się, że

chcesz poznać bliżej swojego trenera personalnego i studio Invictus Training.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
Konsultacja to nic innego jak pierwsze spotkanie z Twoim trenerem, na którym trener pokaże Ci nasze studio oraz szczegółowo przedstawi to, co może Ci zaoferować, aby Ci pomóc.

Konsultację rozpoczynamy od pomiarów obwodów i analizy składu ciała za pomocą specjalistycznej wagi Tanita. Wykonanie pomiaru punktu początkowego jest niezmiernie istotne, bo dzięki temu będziemy w stanie realnie ocenić Twój postęp. Następnie porozmawiamy o Twoim zdrowiu, wszelkich przeciwskazaniach do treningu i ewentualnych ograniczeniach ze strony aparatu ruchu tak, aby trening był dla Ciebie w pełni bezpieczny, ale również efektywny. Jeśli posiadasz już wytyczne od lekarza, proszę przynieś je ze sobą. Kolejnym etapem jest wyznaczenie celu, osiągalnego celu, do którego wspólnymi siłami będziemy dążyć. Następnie trener przeprowadzi dla Ciebie trening próbny, na którym poznasz kilka podstawowych ćwiczeń. Na podstawie treningu, wywiadu zdrowotnego oraz celu będziemy mogli ustalić dla Ciebie plan działania, który za zadanie będzie miał jak najszybciej doprowadzić Cię do Twojego sukcesu. Na tej podstawie dobierzemy częstotliwość treningów. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i trwa ono ok. 60-90min.

Image module

Jak się zapisać się na bezpłatną konsultację?

Jeśli chcesz poznać swój plan działania, który przybliży Cię do realizacji celów – wypełnij formularz i umów się na spotkanie.

FAQ

1. Gdzie odbywają się treningi?

Treningi będą odbywać się w Invictus Training. W studio jest ograniczona liczba miejsc na godzinę – dbamy o odpowiednie warunki podczas treningu.

2. Ile razy w tygodniu trzeba ćwiczyć?

Częstotliwość spotkań ustalimy na konsultacji. Będziemy się spotykać nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu tak, abyśmy mogli utrzymać Twoją wysoką motywację i efektywność treningów.

3. Ile kosztują treningi personalne?

Cena treningu zależy od wielkości pakietu treningów, na jaki się zdecydujesz. Szczegółowy cennik przedstawi trener na konsultacji.

4. Co zawiera się w cenie treningu?

W okresie całej naszej współpracy jesteś pod opieką swojego trenera. Rozpisuje dla Ciebie plany treningowe, motywuje Cię. Monitoruje Twoje postępy. W cenie treningu zawiera się także wejście do Invictus Training, więc nie musisz wykupować dodatkowego karnetu na siłownię.

5. Jak zapisać się trening?

Super, że chcesz rozpocząć z nami współpracę! Napisz  biuro@invictus-training.pl lub wypełnij formularz.