Chcesz pozbyć się bólu pleców?

Jesteś po kontuzji i nie wiesz, jak wrócić do ćwiczeń?

Borykasz się z problemami zdrowotnymi i chcesz być pod okiem fachowca?

Masz ograniczenia ze strony aparatu ruchu i chcesz się ich pozbyć?

Trening prozdrowotny to nic innego jak trening personalny ukierunkowany na cele zdrowotne: profilaktykę, minimalizowanie bóli mięśniowo-stawowych oraz na korektę wad postawy. W naszym studiu mamy specjalistów, którzy „naprawiają ruchem” – trenerów fizjoterapeutów, a także trenerów po szkoleniach medycznych.

Image module
Chcemy, aby

poprzez wzmocnienie mięśni i przywrócenie prawidłowych zakresów ruchów w stawach poprawić jakość Twojego życia, zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować dolegliwości bólowe, np. te w obrębie kręgosłupa.

Zapisz się na trening
Image module

Trening prozdrowotny jest skoncentrowany na poprawie Twojego zdrowia i psychofizycznego samopoczucia. Jak już wiesz – jakość ruchu ma dla nas niebagatelne znaczenie, a więc zadbamy o to, aby każde powtórzenie, które wykonujesz było w pełni bezpieczne, a także dostosowane do Twojego stanu zdrowia. Rozpiszemy też dla Ciebie taki plan treningowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje marzenia sylwetkowe, przy jednoczesnej poprawie Twojego zdrowia.

Poprzez treningi prozdrowotne pomogliśmy wielu osobom osiągnąć ich świetną sylwetkę, wrócić do formy, a to wszystko przy zachowaniu bezpieczeństwa. Na każdym treningu zarażamy optymizmem i pozytywną energią, która zmotywuje Cię do działania.

Chcesz zapisać się na trening?

Jeśli chcesz, abyśmy razem zbudowali dobry nawyk aktywności fizycznej bezpiecznej dla Ciebie,

która jednocześnie przybliży Cię do realizacji Twojego celu zacznij działać – napisz do nas!

biuro@invictus-training.pl lub wypełnij formularz

FAQ

1. Jak wygląda konsultacja?

Konsultację rozpoczynamy od pomiarów obwodów i analizy składu ciała za pomocą specjalistycznej wagi Tanita. Wykonanie pomiaru punktu początkowego jest niezmiernie istotne, bo dzięki temu będziemy w stanie realnie ocenić postęp. Następnie porozmawiamy o Twoim zdrowiu, wszelkich przeciwwskazaniach do treningu i ewentualnych ograniczeniach ze strony aparatu ruchu tak, aby trening był w pełni bezpieczny, ale również efektywny. Jeśli masz jakieś zalecenia od lekarza, przynieś je ze sobą. Kolejnym etapem jest wyznaczenie celu, osiągalnego celu, do którego wspólnymi siłami będziemy dążyć. Następnie odbędzie się trening próbny, na którym nauczysz się tudzież udoskonalisz technikę kilku podstawowych ćwiczeń. Na podstawie treningu, wywiadu zdrowotnego oraz celu będziemy mogli ustalić plan działania, który za zadanie będzie miał jak najszybciej doprowadzić Cię do sukcesu.  Na tej podstawie dobierzemy częstotliwość treningów. Konsultacja trwa ok. 90 minut.

2. Gdzie odbywają się treningi?

Treningi będą odbywać się w Invictus Training. W studio jest ograniczona liczba miejsc na godzinę – dbamy o kameralność i odpowiednie warunki podczas treningu.

3. Ile razy w tygodniu trzeba ćwiczyć?

Częstotliwość spotkań ustalimy na konsultacji. Będziemy się spotykać nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu tak, abyśmy mogli utrzymać Twoją wysoką motywację i efektywność treningów.

4. Ile kosztują treningi personalne?

Cena treningu zależy od wielkości pakietu treningów, na jaki się zdecydujesz. Szczegółowy cennik przedstawi trener na konsultacji.

5. Co zawiera się w cenie treningu?

W okresie całej naszej współpracy jesteś pod opieką swojego trenera. Rozpisuje dla Ciebie plany treningowe, motywuje Cię. Monitoruje Twoje postępy. W cenie treningu zawiera się także wejście do Invictus Training, więc nie musisz wykupować dodatkowego karnetu na siłownię.

6. Jak zapisać się trening?

Super, że chcesz rozpocząć z nami współpracę! Napisz  biuro@invictus-training.pl lub wypełnij formularz.