Szukasz trenera personalnego, który będzie Cię motywować?

Wypróbowałeś kilkanaście metod, ale żadna nie dała Ci efektów?

Jesteś początkujący i nie wiesz, jak zacząć ćwiczyć?

Jesteś treningowym weteranem, ale Twój obecny plan treningowy nie jest skuteczny?

Chcesz skorzystać z profesjonalnej usługi i w końcu odnieść sukces?

Chcesz zwiększyć pewność siebie i poprawić swoją sylwetkę?

Image module

Cieszymy się, że tu właśnie trafiłeś!

Jesteśmy grupą doświadczonych trenerów personalnych.

Wybraliśmy ten zawód z pasji do zdrowego trybu życia i chęci pomagania innym, Tobie.

Zapisz się na trening

W treningu personalnym cenimy indywidualność i możliwość dostosowania ćwiczeń do Twoich potrzeb oraz możliwości. Jakość ruchu ma dla nas niebagatelne znaczenie. Najważniejszymi aspektami są dla nas: Twoje bezpieczeństwo i efektywność treningu. Chcemy i zrobimy wszystko, aby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia oraz podnieść Twoją samoocenę, pewność siebie i zadowolenie z życia!

Współpracujemy zarówno z osobami, które są weteranami w kwestiach treningu, jak i z osobami, które dopiero zaczynają swoją fantastyczną przygodę z aktywnością fizyczną. Uważamy, że ruch ma ogromne znaczenie i jego brak w negatywnym stopniu odbija się na Twoim zdrowiu. Ważne jest dla nas, abyś – tak jak my – zakochał się w treningach. Znajdziemy dla Ciebie taką formę treningu, którą pokochasz.

Image module
Pamiętaj!

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć!

Zapisz się na trening
Image module

Całość naszej współpracy rozpoczynamy od konsultacji treningowej, czyli pierwszego bezpłatnego spotkania. W trakcie współpracy jesteśmy w ciągłym kontakcie, Twój trener motywuje Cię do pracy, układa dla Ciebie plany treningowe. Ma w rękawie mnóstwo narzędzi, które wykorzystacie, aby szybciej przybliżyć Cię do realizacji celu. Treningi odbywają się w Invistus Training w Krakowie.

Przede wszystkim gwarantujemy Ci nasze stuprocentowe zaangażowanie oraz najwyższą jakość usług. Jeśli jesteś zainteresowany treningami, zostaw proszę swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.

Chcesz zapisać się na trening?

Bardzo nam miło! Z wielką przyjemnością jeden z nas zostanie Twoim osobistym trenerem.

Napisz do nas biuro@invictus-training.pl lub wypełnij formularz.

FAQ

1. Jak wygląda konsultacja?

Konsultację rozpoczynamy od pomiarów obwodów i analizy składu ciała za pomocą specjalistycznej wagi Tanita. Wykonanie pomiaru punktu początkowego jest niezmiernie istotne, bo dzięki temu będziemy w stanie realnie ocenić postęp. Następnie porozmawiamy o Twoim zdrowiu, wszelkich przeciwwskazaniach do treningu i ewentualnych ograniczeniach ze strony aparatu ruchu tak, aby trening był w pełni bezpieczny, ale również efektywny. Jeśli masz jakieś zalecenia od lekarza, przynieś je ze sobą. Kolejnym etapem jest wyznaczenie celu, osiągalnego celu, do którego wspólnymi siłami będziemy dążyć. Następnie odbędzie się trening próbny, na którym nauczysz się tudzież udoskonalisz technikę kilku podstawowych ćwiczeń. Na podstawie treningu, wywiadu zdrowotnego oraz celu będziemy mogli ustalić plan działania, który za zadanie będzie miał jak najszybciej doprowadzić Cię do sukcesu.  Na tej podstawie dobierzemy częstotliwość treningów. Konsultacja trwa ok. 90 minut.

2. Gdzie odbywają się treningi?

Treningi będą odbywać się w Invictus Training. W studio jest ograniczona liczba miejsc na godzinę – dbamy o odpowiednie warunki podczas treningu.

3. Ile razy w tygodniu trzeba ćwiczyć?

Częstotliwość spotkań ustalimy na konsultacji. Będziemy się spotykać nie rzadziej niż 1 raz w tygodniu tak, abyśmy mogli utrzymać Twoją wysoką motywację.

4. Ile kosztują treningi personalne?

Cena treningu zależy od wielkości pakietu treningów, na jaki się zdecydujesz. Szczegółowy cennik przedstawię Ci na konsultacji.

5. Co zawiera się w cenie treningu?

W okresie całej naszej współpracy jesteś pod opieką swojego trener. Rozpisuje dla Ciebie plany treningowe, motywuje Cię. Monitoruje Twoje postępy. W cenie treningu zawiera się także wejście do Invictus Training, więc nie musisz wykupować dodatkowego karnetu na siłownię.

6. Jak zapisać się trening?

Super, że chcesz rozpocząć z nami współpracę! Napisz  biuro@invictus-training.pl lub wypełnij formularz.