Trener

Nikodem Bilczewski

Image module

Cześć!
Cieszę się, że tu jesteś!

Nazywam się Nikodem Bilczewski, jestem trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeutą. Sport towarzyszy mi od dziecka- w wieku 11 lat zacząłem trenować siatkówkę, która była moją pasją i sposobem na życie przez 8 lat.

Swoją przygodę z treningiem siłowym zacząłem w 2014 i od tamtego czasu zgłębiam wiedzę na temat ludzkiego ciała czytając branżowe książki, uczęszczając na kursy, konferencje i warsztaty, które pozwalają mi uczyć się od ludzi z całego świata. Poza kilkoma szkoleniami na naszym polskim podwórku ukończyłem również kursy z takimi postaciami jak Jacob Harden, Mike McGurn czy Bob Hannes, bardzo cenionymi i doświadczonymi w branży trenerskiej i fizjoterapii. Mam za sobą również staże w sztabach medycznych takich zespołów jak Kraków Kings (futbol amerykański) oraz AZS AGH Kraków (I liga siatkówki).

Moim celem jest nauczenie ludzi poprawnego wykonywania ćwiczeń, świadomości i kontroli swojego ciała, co przełoży się na pozbycie się występujących dolegliwości bólowych, poprawę postawy ciała, a także zmniejszenie ryzyka urazów. W pracy ze swoimi podopiecznymi skupiam się przede wszystkim na jakości ruchu, rozwijając ich cechy motoryczne oraz stosując metody potrzebne do osiągnięcia celu. Jako, że jestem fizjoterapeutą, zajmuje się również powrotem do sprawności po kontuzjach, korzystając głównie z terapii ruchem. Skomplikowane przypadki nie są mi straszne, najpierw naprawię, a później wspólnie osiągniemy cel sylwetkowy czy motoryczny!

1. Prehab foundations and movement optimization – Dr Jacob Harden
2. Przygotowanie motoryczne- Michał Tkacz
3. Mobility & Conditioning – Steve Maxwell
4. Personal Trainer – Akademia Mistrzostwa Sportowego
5. International Medical Students’ Conference
6. Jagiellońska Wiosna Fizjoterapii- konferencja UJ Collegium Medicum
7. Terapia Punktów Spustowych- Marcin Wytrążek
8. Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym- Projekt Masaż
9. Nerwowo- Mięśniowa Diagnostyka i Terapia- Bob Hannes
10. Tendinopatia w modelu Evidence-Informed Practice- Karol Szapel
11. ASCA level 1- Mike McGurn
12. V Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego
13. I Train Movement Conference

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę – napisz!

Lub wypełnij FORMULARZ