Trenerka

Gabrysia Siwiec

Image module

Cześć!

Kurs na trenera personalnego skończyłam 3 lata temu. Dodatkowo w tym roku uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Jestem zafascynowana tym jak te dwie dziedziny rozwinęły się na przełomie kilkunastu lat coraz to bardziej ulepszając osiągnięcie danego celu. Znajomość ciała ludzkiego niesie za sobą masę różnych rozwiązań i kombinacji, które można zastosować w treningach aby były one jak najbardziej ciekawe i efektywne. W pracy staram się połączyć aspekt poprawy sylwetki pod kątem wizualnym jak i zdrowotnym.

Właściwie od dziecka byłam zafascynowana aktywnością fizyczną ze względu na to, że u mnie w domu tata zawsze się o to starał. Chciał, aby jego dzieci były aktywne, próbowały odnaleźć siebie w jakiejś dyscyplinie sportowej i żeby to po prostu przynosiło im frajdę. Przez większość dzieciństwa trenowałam siatkówkę, jednak nie dostałam zbyt dużo wzrostu i z biegiem czasu udało mi się trafić na siłownię. To było to czego moje ciało wtedy potrzebowało. Pokochałam trening siłowy, który od tego czasu towarzyszy mi nieustannie. Po kilku latach postanowiłam usystematyzować swoją wiedzę robiąc kurs na trenera personalnego. Tak właśnie postanowiłam zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej zostając trenerem.

Poprzez prowadzenie zajęć grupowych jak i treningów jeden na jeden lubię zachęcać innych do aktywnego trybu życia. Jako cel postawiłam sobie nauczanie ludzi poprawnego wykonywania ćwiczeń oraz świadomości własnego ciała. Istotne dla mnie jest, aby ćwiczenia były wykonywane poprawnie technicznie- przełoży się to na pewno na osiągane wyniki. Chcę, aby podopieczni czuli się swobodnie na treningach, spełniali postawione cele oraz żeby zaczęli czerpać przyjemności z różnorakich form aktywności i szukali takich, które są dla nich najlepsze! 🙂

1. Trener personalny | Fit Academy
2. Instruktor siłowni | Fit Academy
3. Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe | Rehaintegro
4. Przypadki kliniczne w terapii manualnej | Med Coach
5. Proprioceptive Deep Tendon Reflex | Syntonic
6. Masaż klasyczny | Bio-relax

Większość wolnego czasu poświęcam na taniec. Głównie tańczę twerk, ale też staram się próbować innych styli. Zdarza mi się brać udział w zawodach tanecznych i dzięki temu narodziła się moja kolejna pasja- akrobatyka. Od pół roku do swoich regularnych treningów wplatam elementy związane z akrobatyką, przykładowo: stanie na głowie, mostki, sprężynki, stanie na rękach i jeszcze dużo by wymieniać. Buduje to niesamowitą świadomość ciała. Podoba mi się zabawa ruchem, a kiedy nie bawię się ruchem to bardzo lubię podróżować i w szczególności poznawać zakątki KULINARNE danych regionów :).

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę – napisz!

Lub wypełnij FORMULARZ