Tę formę współpracy kierujemy do osób, które mają doświadczenie treningowe i chcą trenować we własnym zakresie. 

NAPISZ DO NAS

Dobry plan treningowy, to taki, w którym bierzemy kilka istotnych kwestii pod uwagę:

CEL

Czyli to, co chcesz osiągnąć dzięki wdrożeniu planu treningowego, czy to poprawę proporcji ciała, czy redukcję wagi, czy poprawę kondycji, a może jeszcze coś innego. Plan w 100% będzie nastawiony na Twój cel, czy to cel sylwetkowy, zdrowotny czy motoryczny.

INDYWIDUALIZACJA

Każdy z nas jest inny, posiada różne predyspozycje, czy ograniczenia ze strony aparatu ruchu. Dla nas bardzo ważnym aspektem jest to, aby plan treningowy był dla Ciebie bezpieczny, efektywny, a także dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

DOBÓR ĆWICZEŃ

Każde ćwiczenie, które znajduje się w planie, powinno być dostosowane do Twoich aktualnych umiejętności, jak i możliwości. W przypadku, gdy z danym ćwiczeniem pojawi się problem wówczas zastosujemy odpowiednie regresje, a gdy poprawimy jakość ruchu i kontrolę nerwowo-mięśniową będziemy przechodzić do trudniejszych form danego ćwiczenia.

ZAPLANOWANIE PROGRESJI

Istotnym elementem dobrego i efektywnego planu treningowego jest zaplanowanie progresji, zarówno jakościowej, jak i ilościowej.

Jeśli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie indywidualny  plan treningowy – napisz do nas

Image module
Co obejmuje plan treningowy?

– konsultację (on-line lub stacjonarną), na której omówimy dotychczasową aktywność fizyczną, stan Twojego zdrowia, cele i wstępny plan działania

– przygotowanie spersonalizowanego planu treningowego na okres 4 tygodni

NAPISZ DO NAS