Trening EMS

Dla ZABIEGANYCH (i nie tylko)

1x w tygodniu 20 MINUT 

Zapisz się na trening

EFEKTY widoczne już po 12 sesjach treningowych (nawet i wcześniej)

Przy systematycznym treningu 1x w tygodniu zobaczysz efekty po zaledwie kilku sesjach treningowych

Zmniejszenie dolegliwości BÓLOWYCH

Poprzez wzmocnienie gorsetu mięśniowego jest możliwa eliminacja, a w niektórych przypadkach i całkowita redukcja bólu.

1 trening to spalonych 500-1200 kcal

Żaden inny trening nie daje takich możliwości!

Redukcja WAGI

Przy zbilansowanej diecie i regularności treningowej jesteś w stanie zdrowo schudnąć nawet 10 kg w 3 miesiące

Wzmocnienie mięśni głębokich

Mięśnie głębokie są bardzo ważne i biorą udział w stabilizacji ciała

Redukcja bólu pleców

Poprzez wzmocnienie gorsetu mięśniowego jest możliwa eliminacja, a w niektórych przypadkach i całkowita redukcja bólu.

Utrata CELLULITU

Skóra jest bardziej jędrna i gładka

Ochrona przed KONTUZJAMI

Trening EMS jest wykorzystywany przez fizjoterapeutów na całym świecie

Poprawa świadomości napinania mięśni, a co za tym idzie - jakości ruchu

Jakość ruchu przekłada się na efekty treningowe, im świadomość ciała jest większa - tym więcej jesteś w stanie osiągnąć
TRENING EMS

to nawet 100 razy więcej skurczów mięśni. 

Zapisz się na trening
Trening EMS jest to trening personalny wykorzystujący technologię elektrostymulacji mięśni angażując je jeszcze bardziej do pracy. Trening EMS jest treningiem o wysokiej intensywności, podczas treningu bierze udział blisko 90% mięśni całego ciała, też takie, które ciężko wzmocnić w standardowym treningu.

W Invictus dajemy Ci możliwość realizacji swojego planu treningowego, a dodatkowo możesz go wzbogacić o trening EMS. Elektrostymulacja stanowi doskonałe uzupełnienie klasycznego treningu i te dwa, razem w połączeniu, dają niesamowite rezultaty treningowe!

Chcemy, aby

czas, który poświęcasz na swój trening

był w 100% wykorzystany i skuteczny. 

Zapisz się na trening
Image module

Ćwiczenia, które wykonujemy na treningu EMS są dobierane według indywidualnego planu działania nastawionego na realizację celu, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa w trakcie treningu. Całość współpracy rozpoczynamy od konsultacji trenerskiej, na której dokonujemy pomiarów, omawiamy dotychczasową aktywność fizyczną, stan zdrowia, a także ustalamy cele.

W Invitus Training działamy na profesjonalnym sprzęcie firmy Miha Bodytec, światowego lidera w badaniach nad rozwojem technologii EMS. Sprzęt Miha Bodytec spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, co więcej został zaprojektowany z myślą o maksymalnej skuteczności i komforcie treningu.

Chcesz zapisać się na trening?

Jeśli chcesz zapisać się na trening próbny EMS w cenie 39 zł i przetestować na sobie jego skuteczność – napisz do nas

biuro@invictus-training.pl lub wypełnij formularz

FAQ

1. Jak wygląda konsultacja?

Konsultację rozpoczynamy od pomiarów obwodów i analizy składu ciała za pomocą specjalistycznej wagi Tanita. Wykonanie pomiaru punktu początkowego jest niezmiernie istotne, bo dzięki temu będziemy w stanie realnie ocenić postęp. Następnie porozmawiamy o Twoim zdrowiu, wszelkich przeciwwskazaniach do treningu i ewentualnych ograniczeniach ze strony aparatu ruchu tak, aby trening był w pełni bezpieczny, ale również efektywny. Jeśli masz jakieś zalecenia od lekarza, przynieś je ze sobą. Kolejnym etapem jest wyznaczenie celu, osiągalnego celu, do którego wspólnymi siłami będziemy dążyć. Następnie odbędzie się 12-sto minutowy trening próbny EMS, na którym wykonamy kilka prostych ćwiczeń. Na podstawie treningu, wywiadu zdrowotnego oraz celu będziemy mogli ustalić plan działania, który za zadanie będzie miał jak najszybciej doprowadzić Cię do sukcesu.  Na tej podstawie dobierzemy częstotliwość treningów. Konsultacja trwa ok. 90 minut.

2. Gdzie odbywają się treningi?

Treningi będą odbywać się w Invictus Training. W studio jest ograniczona liczba miejsc na godzinę – dbamy o odpowiednie warunki podczas treningu.

3. Ile razy w tygodniu trzeba ćwiczyć?

Aby trening EMS przynosił zamierzone efekty zalecana jest systematyczność 1 raz w tygodniu. Do treningu EMS warto dołożyć 1 lub 2 standardowe treningi personalne, aby wzmocnić efekt ćwiczeń.

4. Ile kosztują treningi personalne?

Cena treningu zależy od wielkości pakietu treningów, na jaki się zdecydujesz. Szczegółowy cennik przedstawi trener na konsultacji.

5. Co zawiera się w cenie treningu?

W okresie całej naszej współpracy jesteś pod opieką swojego trenera. Rozpisuje dla Ciebie plany treningowe, motywuje Cię. Monitoruje Twoje postępy. W cenie treningu zawiera się także wejście do Invictus Training, więc nie musisz wykupować dodatkowego karnetu na siłownię.

6. Jak zapisać się trening?

Super, że chcesz rozpocząć z nami współpracę! Napisz  biuro@invictus-training.pl lub wypełnij formularz.

7. Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Jedyne dodatkowe opłaty związane z treningiem EMS to jednorazowy zakup własnego specjalnego stroju do treningu EMS lub jego każdorazowe wypożyczenie. Sugerujemy też skorzystać z karty do treningu EMS, na której zapisuje się Twoja historia treningów. Za kartę pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 30 zł.